VOKALO STUDIJA „CUKRAUS PUDRA“

Vokalo studija „Cukraus pudra“ gyvuoja jau 17 metų. Vokalo meno tuo metu pradėjo mokyti ir studiją subūrė Virginija Naudžiūtė. Vadovaujant studijai „Cukraus pudra“ Virginija nestokojo savo laiko ir jėgų, „užbūrė“ jaunimą savo entuziazmu – buvo organizuojami teatralizuoti pasirodymai, gimtadienių šventės. Vėliau jos darbus perėmė vadovė Dovilė Bičkauskaitė. Vokalo studijai tuo metu priklausė vaikų, paauglių grupės ir moterų vokalinis kvartetas. Dovilės vadovavimo laikotarpiu visos studijos grupės aktyviai koncertavo ir rengė įvairias programas.

Vėliau studijai vadovavo nauji vadovai – Artūras Grinevičius, Dominykas Šimonis. Nuo 2022 m. ansamblio veiklai vėl ėmė vadovauti Dovilė Bičkauskaitė.

Šiuo metu vokalo studiją „Cukraus pudra“ sudaro 9 nariai. Toliau tęsiasi aktyvi koncertinė ir projektinė veikla. Vokalo studijos „Cukraus pudra“ iniciatyva Veiverių kultūros ir laisvalaikio centre pradėtas organizuoti gyvos muzikos vakaras „Muzika, kuri šildo“, vykstantis kasmet, vasario mėnesį. Visi „Cukraus pudros“ nariai savo aktyvia veikla prisideda prie kultūros centre organizuojamų renginių. Dažnai jų tarpe girdima frazė: „Cukraus pudra“ tai ne tik meninė veikla, mums tai gyvenimo būdas.

Vadovė Dovilė Bičkauskaitė +370 693 18486